نکات مهم در انتخاب کارت عروسی

نکات مهم در انتخاب کارت عروسی

خرید کارت دعوت عروسی یکی از کارای که عروس و داماد با شور و شوق زیاد خریدش رو انجام میدن و تعین میکنن که تو بهترین لحظه زندگیشون چه کسایی حضور داشته باشن و ما توی این پست نکات مهمی که باید هنگام خرید بهش توجه داشته باشین و در اختیارتون قرار میدیم.

انواع مدل های کارت دعوت عروسی

اول بیس کارت دعوت و انتخاب کنین دوست دارین کارت عروسی شما فانتزی باشه یا رسمی؟ از جنس کاغذ باشه یا چوب یا شیشه؟ در مورد رنگ هم باید تصمیم بگیرین اکثر کارت ها به رنگ های سفید و کرم و طلایی هست اما دلیلی نداره که شما هم مثل همه از این رنگ ها استفاده کنین. میتوانین با توجه به سلیقه و تم عروسی خودتون رنگ های متفاوتی استفاده کنین.

زمان خرید کارت عروسی

زمان خرید کارت عروسی شما به تاریخ برگزاری مراسم بستگی داره. خوبه از این موضوع هم با خبر باشین که مغازه های راسته ی بهارستان 10 روز بعد از اربعین و 10 روز بعد ازپایان ماه رمضون ویترین خودشونو کاملا عوض می کنند و مدل های جدید  رونمایی می کنن. پس بهتره حتی اگر جزئیات دقیق تاریخ مراسمتون نمی دونید به این راسته سری بزنین و از مدل های جدید بازدید داشته باشین تا وقتی تاریخ مراسم شما تعیین شد، بتونین به راحتی کارت دعوت مورد نظرتون رو سفارش بدین و دچار استرس نشین.

 

انتخاب متن روی کارت عروسی

قبل از سفارش کارت عروسی حتما به نوشته هایی که قراره روی کارت شما چاپ بشه، فونت، اندازه و مدل  فکر کنین. گاهی وقت ها از دوران نوجوانی برای کارت عروسی خودتون متنی در نظر بگیرین یا اینکه خودتون می تونین متن روی کارتتون رو به بهترین شکل بنویسین. در غیر این صورت می تونین سری به اینترنت بزنید و با جستجویی ساده متن مورد نظرتون  انتخاب کنید.

سعی کنین که متن روی کارتتون درست مثل سبک کارت، با حال و هوای عروسی شما هماهنگ باشه در غیر اینصورت تو ذوق می زنه و گاهی وقت ها حتی خنده دار می شه.

 

انتخاب فونت کارت عروسی

اگر حتی متن انتخاب شده برای کارت عروسیتون متنی زیبا باشه ولی فونت قشنگی نداشته باشه به دل نمیشینه و ممکنه حتی خونده هم نشه و اینم در نظر داشته باشین که اگر فوت آدرس و تاریخ مراسم خوانایی نداشته باشه شما باید روز قبل مراسمتون پاسخگویی کلی تلفن باشین که دارن آدرس و ازتون میپرسن ما پیشنهاد میکنیم فونت آدرس و تاریخ با مابقعی متن متفاوت و خوانا باشه.

 

 نحوه رساندن کارت به دست مهمان ها

اگر که زمان کافی دارین سعی کنین کارت دعوت بزرگای فامیل شخصا” خودتون بهشون برسونین اینجوری احترامشون حفظ میشه یا

اگر مهمانی دارین که تو یه شهر دیگه زندگی میکنن پست کردن انتخاب خوبیه و بهتره این کارو با پست پیشتاز انجام بدین تا از ارسال اون مطمعن بشین.

نکته آخر

این نکته ام به خاطر داشته باشین

به یاد داشته باشین هرکس در طول زندگی خودش بارها و بارها به مراسم عروسی مختلف دعوت میشه و کارت های دعوت زیادی هم تحویل میگیره سعی کنین تا کارت عروسی شما متفاوتر از بقیه باشه تا در یاد همه باقی بمونه.

درباره نویسنده

Eshraghi
ادمین و پشتیبان سایت

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه