آتش بازی عروسی

آتش بازی عروسی

حتما شما هم وقتی برای قرارداد با تشریفات عروسی میرین لیستی از امکانات مجموعه های تشریفاتی میبین که یکی ازآیتم ها مراسم آتش بازی و نورافشانی هست شاید برای شما سوال پیش بیاد که این آتش بازی در مراسم عروسی دقیقا چیه و کجاها امکان استفاده از این آیتم جذاب و هیجان انگیز دارین ؟ تو این پست به طور کامل قراره براتون از انواع آتش بازی تا پوزیشن های مختلفی که میکنین اجراش کنین صحبت کنیم.

آتش بازی گرم

نکته ی که در مورد این نوع آتش بازی باید مد نظرتون قرار بدین این که چون دود زیادی ایجاد میکنه و یه خورده خطرناک هست باید در فضاهای باز مورد مورد استفاده قرار بگیره و معمولا این نوع آتش بازی،با استفاده از آبشارها و شوتینگ های گرم انجام میشه که قطعا جذابیت زیادی برای مهمان های شما داره این نکته هم به یاد داشته باشین چون آتش بازی گرم به صورت دستی انجام میشه امکان آتیش زیاد در یک لحظه  نداره.

 

آتش بازی سرد

دسته ی دوم از انواع آتش بازی ها آتش بازی سرد هست که برخلاف اتیش بازی گرم ، برای روشن کردن از روش دستی استفاده نمیشه و میتونیم برای روشن کردن همزمان از وسایل های برقی استفاده کنیم که معمولا این نوع آتیش بازی با استفاده از پرده آتیش،ستاره ای،فرفره ای و حلقه انجام میگیره و این نکته قابل ذکر هست که آتیش بازی سرد نسبت به آتیش بازی گرم خطر کمتری داره.

 

آتیش بازی هوایی

خب آخرین نوع آتیش بازی و هیجان انگیز ترین نوع آتیش بازی هوایی هست که معمولا آخر مراسم انجام میشه و جذابیت خاصی داره و معمولا با استفاده ازدستگاهای به اسم شوتینگ این آتیش بازی مورد استفاده قرار میگیره که تعداد پرتاب های شوتینگ به سمت آسمان از 16 تا شوت شروع میشه تا 150 و ارتفاع شوت ها هم از سی تا هفتاد متر متغیر هست.

 

آتش بازی هنگام ورود عروس و داماد

این آتیش بازی ابتدای ورود عروس و داماد  داخل محوطه یا سالن انجام بگیره و میشه تونلی از آتش سرد برای ورود عروس و داماد روشن بشه و از میان اون وارد مجلس بشن. از لحاظ جلوه های بصری، این نوع از آتش بازی میتوانه، لحظات خاطره انگیزی رو برای مهمانهاتون رقم بزنید.

آتش بازی هنگام برش کیک

در این نوع از آتش بازی با هر برش از کیک یک جرقه یا فشفشه در سطح کیک روشن میشه و یا مدل دیگه اینه که بعد از بریدن کیک توسط عروس داماد در کنار کیک آتش بازی میکنن که خیلی جذاب و هیجان انگیزتر میشه برش کیک.

 

فشفشه بازی

یکی دیگه از ایده های آتش بازی در جشن عروسی استفاده از فشفشه هست . میهمان های شما با فشفشه به استقبال عروس و داماد برون و یا در زمان بدرقه عروس و داماد این ایده رو میتونن اجرا کنن.

در اخرم این نکته رو به یاد داشته باشین آتش بازی شور وهمچنین هیجان مراسم شمارو بیشتر میکنه و باعث جذابیت فلیم عکس عروسی شما میشه

برچسب‌ها:,

درباره نویسنده

Eshraghi
ادمین و پشتیبان سایت

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه